Jak se rozhodnout mezi dvěma muži?

·        První volbou je instink

tIntuice nebo "srdce", vám napoví, po kom toužíte o něco více. Stačí, když budete poslouchat svůj vnitřní hlas. Většinou je to tak, že hluboko ve svém nitru jste se už dávno rozhodly, který muž je vám sympatičtější, ale předsudky, konvence či očekávání blízkých vám brání, abyste to řekli nahlas. Jindy zas máte výčitky, že svým rozhodnutím zraníte druhého muže.
 ženy na karnevale

·        Racionální volba je také řešení

Pokud nedůvěřujete své intuici nebo váš instinkt zarytě mlčí, musíte sáhnout po logickém řešení. V takovém případě si dejte na pomyslné misky vah všechny plusy obou mužů. Stejně si napište i mínusy, respektive rizika, která z jejich povah vyplývají. Záleží na vás, které kritéria si postavíte jako prvořadé a na jejich základě se racionálně rozhodnete. 
 

·        Zeptejte se blízkých, ale rozhodněte se sama

Ne o všem se umíme rozhodnout sami. Tam, kde selhává naše samostatnost, přichází na scénu porada s blízkými. Jejich názor je pro nás často určující, ale na druhé straně i riskantní, protože pokud ho přijmeme, rozhodujeme se na základě zkušeností někoho druhého, ne na základě vlastních.
 obličeje a budík

·        Netlačte na sebe

Pokud si nejste jistá, možná to znamená, že potřebujete více času, abyste muže poznali a uvědomili si jejich plusy a mínusy. Neděláte přece nic špatného, když si vyjdete s jedním do kina a na druhý den s druhým na večeři. Pokud jste kamarádi a oba vám nadbíhají, máte právo se zorientovat, který z nich později dostane šanci být vaším partnerem.
 

·        Se dvěma najednou? Dá se to, ale je to velký risk

Možná si řeknete, proč byste se měly rozhodnout pro jednoho, když s vámi chtějí trávit čas oba? Nejtěžší rozhodování způsobuje, pokud oba mají své přednosti a parádně se doplňují. Nejedna žena si v takové situaci řekla, že kdyby se je podařilo zkombinovat, byl by z toho ideální muž. Rozjet to však s oběma najednou přináší s sebou mnohá úskalí. Představte si na jejich místě sebe, jak byste se cítili, kdyby to nějaký chlap táhl kromě vás ještě s jinou ženou.

3.2
04